Witaj w świecie czystych bryk !

Kim jesteśmy ?

Cześć!

Zastanawiasz się kim jesteśmy i kto kryje się za marką Czysta-Bryka?

Jesteśmy małym zespołem ludzi kochających samochody i motocykle, i co się z tym wiąże, kochamy jeździć zadbanymi maszynami.

Jeśli tak jak my lubisz adrenalinę podczas przyspieszania i pokonywania zakrętów, widok wypieszczonego samochodu po tuningu przyprawia Cię o szybsze bicie serca, a w dodatku lubisz przebywać w pachnącym i czystym wnętrzu samochodu to mamy wiele wspólnego.

Sklep z kosmetykami samochodowymi?

Ale dlaczego sklep auto detailingowy ?

Coraz więcej osób posiada doświadczenie w profesjonalnym wypieszczeniu samochodu do granic, niektórzy z nich również posiadają sklepy internetowe, jednak my chcieliśmy zrobić coś więcej.

Dlatego powstała innowacyjna platforma sprzedażowa, która jako jedyna posiada system filtrów produktowych oraz porównywarkę, która działa i będzie dla Was dużą pomocą podczas podejmowania decyzji zakupowych.

Chcesz kupić dressing do kokpitu o matowym wykończeniu? A może zależy Ci na konkretnym zapachu szamponu? Albo chcesz dobrać odpowiednią mikrofibrę do dotarcia wosku czy osuszenia samochodu. Wszystko to i wiele więcej informacji zawarliśmy w naszym systemie specjalnie dla Waszej wygody.

Filtrujcie, porównujcie i bawcie się dobrze.

Serwujemy szybką i sprawną dostawę!

A dlaczego nie mamy paczkomatów?

Ze względu na to, że środki, które Wam oferujemy są wrażliwe na temperatury poniżej zera oraz te bardzo wysokie, zdecydowaliśmy, że nie będziemy podejmować ryzyka aby Wasze zamówienia przychodziły zamarznięte bądź rozsadzone od gorąca.

W zamian za to oferujemy w tej samej cenie możliwość złożenia zamówienia z odbiorem własnym w jednym z 11 000 punktów w całej Polsce, gdzie Wasze paczki będą na Was czekały w komfortowych warunkach.