Witaj w świecie czystych bryk !

Kim jesteśmy ?

Cześć!

Zastanawiasz się kim jesteśmy i kto kryje się za marką Czysta-Bryka?

Jesteśmy małym zespołem ludzi kochających samochody i motocykle, i co się z tym wiąże, kochamy jeździć zadbanymi maszynami.

Jeśli tak jak my lubisz adrenalinę podczas przyspieszania i pokonywania zakrętów, widok wypieszczonego samochodu po tuningu przyprawia Cię o szybsze bicie serca, a w dodatku lubisz przebywać w pachnącym i czystym wnętrzu samochodu to mamy wiele wspólnego.

Sklep z kosmetykami samochodowymi?

Ale dlaczego sklep auto detailingowy ?

Coraz więcej osób posiada doświadczenie w profesjonalnym wypieszczeniu samochodu do granic, niektórzy z nich również posiadają sklepy internetowe, jednak my chcieliśmy zrobić coś więcej.

Dlatego powstała innowacyjna platforma sprzedażowa, która jako jedyna posiada system filtrów produktowych oraz porównywarkę, która działa i będzie dla Was dużą pomocą podczas podejmowania decyzji zakupowych.

Chcesz kupić dressing do kokpitu o matowym wykończeniu? A może zależy Ci na konkretnym zapachu szamponu? Albo chcesz dobrać odpowiednią mikrofibrę do dotarcia wosku czy osuszenia samochodu. Wszystko to i wiele więcej informacji zawarliśmy w naszym systemie specjalnie dla Waszej wygody.

Filtrujcie, porównujcie i bawcie się dobrze.

Serwujemy szybką i sprawną dostawę!

Opcje dostawy dostosowane do Waszych potrzeb!

Paczkomaty InPost – standardowo lub za pobraniem. Niesamowicie popularny sposób dostarczania przesyłek. Wygodnie a zarazem atrakcyjnie cenowo.

Pocztex Kurier z możliwością odbioru w ponad 11 000 punktów w całej Polsce. Jeśli życzysz sobie aby Twoje zamówienie czekało na Ciebie w komfortowych warunkach na poczcie, w Żabce albo na stacji Orlen, to rozwiązanie jest dla Ciebie!

Kurier DPD, również za pobraniem – jeśli liczy się czas i pewność dostawy nawet na drugi koniec Polski to kurier będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Przesyłka polecona priorytetowa – chcesz zamówić jedynie zawieszkę zapachową? Nic straconego. Przesyłka polecona to najlepsze, bo najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie. I dotrze priorytetowo szybko!