Warunki specjalne dla studiów detailingu i myjni

Zapraszamy do współpracy wszystkie studia detailingowe, myjnie samochodowe czy inne firmy z branży motoryzacyjnej używające środków do pielęgnacji pojazdów.

Z myślą właśnie o Was stworzyliśmy specjalną ofertę rabatową. U nas zaopatrzysz się w chemię, akcesoria, maszyny i potrzebny sprzęt.

Posiadamy w naszym portfolio ponad 100 marek producentów środków chemicznych, akcesoriów, maszyn itd. A jeśli czegoś nie mamy, zawsze staramy się to dla Was zdobyć abyście mieli wszystko w jednym miejscu.

Rabaty dla naszych Partnerów są stałe i wahają się średnio od 15% do nawet 25%.

Działamy z pasji do samochodów i motocykli, a jednocześnie wiemy jak bardzo ważne są aspekty biznesowe naszych Partnerów. Dlatego doskonale Was rozumiemy, potrafimy nie raz doradzić czy rozwiać wątpliwości.

Dodatkowo, wszystkich naszych Partnerów wspieramy w rozwoju, a w razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji pod telefonem czy w social mediach.

Jak zostać Partnerem?

Skontaktuj się z nami telefonicznie (579 516 217), mailowo (info@czysta-bryka.pl) lub napisz przez FB czy Instagrama. Stworzymy dla Ciebie konto i przypiszemy specjalne warunki partnerskie.

Możesz też wypełnić formularz ⇓

Działasz za granicą? Żaden problem, posiadamy możliwości wysyłki towaru kurierem z dostawą w kilka dni.